A4Tech Bloody V3M Core 2

kabelové
Počet tlačítek
Optické rozlišení
3200 dpi

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Kovové pojezdy
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Nejpohlednější myš kterou jsem měl, není zbytečně přeplácaná ergonomickými tvary.
    • Nemám žádnou špatnou zkušenost.
    • Žádnou špatnou zkušenost nemám

Myš jsem měl úplně tu samou akorát v bezdrátové podobě, po 5 letech odešla. Já musel koupit novou, měl jsem v ruce pár myší, ale ani jedna nebyla dobrá jako tahle, tak jsem koupil zase tuhle. Doporučuji.

Typ zařízení
kabelové
Počet tlačítek
Optické rozlišení
3200 dpi

Vynikající design, perfektní ergonomie a vyspělá technologie Vám zajistí vítěztví v každé hře.

Technologie V-Track pro přesné snímání pohybu na jakémkoliv povrchu.

LAGLESS SHOTING technology - zpoždění při střelbě pouze 1ms po zmáčknutí příslušného tlačítka proti 18ms u běžné herní myši.

Možnost nastavení 3 sřílecích módů.

Metalické podložky pro lepší funkčnost a odolnost součástí balení.

• Počet káves:7
  • Rolovací kolečko:ano
  • Připojovací rozhraní:USB
  • Délka kabelu:1.8m
  • Váha: 155g
  • Podporované operační systémy: Windows XP / Vista / Windows 7/ Windows 8

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Kovové pojezdy
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Nemám žádnou špatnou zkušenost.
    • Žádnou špatnou zkušenost nemám