Asus ROG Gladius III Wireless 90MP0200-BMUA00

88 %

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Typ zařízení
myši
Typ snímání
optické
Přenos signálu
bezdrátové / kabelové
Počet tlačítek
6
Optické rozlišení
26000 dpi

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce
  Typ zařízení
  myši
  Typ snímání
  optické
  Přenos signálu
  bezdrátové / kabelové
  Počet tlačítek
  6
  Optické rozlišení
  26000 dpi

  Popis produktu

  Asus ROG Gladius III Wireless 

  Herní myš Asus ROG Gladius III Wireless se stane dokonalým parťákem každého herního nadšence. Poskytne hned 3 způsoby připojení, velmi přesný optický snímač a téměř nulovou latenci. Spolehnout se tak můžete na bezkonkurenční přesnost a pohodlí, které je docíleno propracovaným ergonomickým tvarem.

  Rozlišení optického senzoru až 26000 DPI 3 možnosti připojení - ultrarychlé 2,4 GHz, energeticky úsporné Bluetooth a kabelové připojení

  Kompatibilní s mechanickými i optickými mikrospínači Omron

  Flexibilní ROG Paracord kabel

  Ultra hladký pohyb je zaručen 100% TPFE nožičkami

  Laserem gravírované logo + RGB podsvícení

  Máte na výběr

  Hrajte neomezeně, ze 3 různých režimů připojení myši Gladius III Wireless si rozhodně vyberete ten, který vám a vaši hře bude nejvíce vyhovovat. Využít můžete ultrarychlé 2,4 GHz připojení, energeticky úsporné Bluetooth anebo připojení přes USB kabel.

  Bluetooth připojení navíc nabízí možnost rychlého párování až se třemi zařízeními současně a snadné přepínání mezi nimi pomocí tlačítka. 

  Výdrž baterie až 55 hodin - 2,4 GHz připojení

  Výdrž baterie až 96 hodin - Bluetooth

  Asymetrický design

  Asymetrický design myši Gladius III je vhodný pro pravoruké hráče a různé styly úchopu. Poskytuje pohodlí, které přetrvává. Celková hmotnost myši je o celých 30 % nižší než u předchůdce, což umožňuje rychlejší a plynulejší ovládání.

  Maximální výkon

  Špičkový optický snímač vám poskytne dokonalou přesnost. Nabízí rozlišení v rozsahu 100 až 26 000 DPI. Gladius III sleduje pohyb opravdu bezchybně – s rychlostí až 400 palců za sekundu a zrychlením 50 G. Rychlost dotazování 1 000 Hz pak nabízí odezvu bez zpoždění pro okamžité ovládání.

  Myš ROG Gladius III je vybavena optickým snímačem s rozlišením 19 000 DPI, který je speciálně vyladěn na 26 000 DPI.

  Snadná výměna spínačů

  Na těle myši najdete celkem 6 programovatelných tlačítek, ale co vás bude zajímat nejvíce? To jsou dvě hlavní tlačítka myši a přepínače, které leží pod nimi. Každý hlavní spínač je umístěn v zásuvce ROG Push-Fit Switch Socket II, což je exkluzivní systém rychlé výměny, který vám umožní snadno vyměnit spínače za jakékoli kompatibilní 3pinové modely nebo nejnovější 5pinové optické mikrospínače Omron.

  Vyrazte do boje

  Myš je vybavena mikrospínači ROG s životností až 70 milionů kliknutí s pozlacenými elektro spoji, které zvyšují odolnost. Mechanismus otočného tlačítka pak minimalizuje vzdálenost mezi tlačítkem myši a spínačem, což zajišťuje téměř okamžitou odezvu kliknutí. Vyladěný firmware navíc odfiltruje neúmyslná kliknutí.

  Něco navíc

  Myš je vybavena extrémně flexibilním a lehkým kabelem, který minimalizuje zasekávání a maximalizuje pohyb. Integrované 100% teflonové (PTFE) nožičky pak zajišťují snadné klouzání po jakémkoli povrchu. Zaručeně vás zaujme i integrované osvětlení ROG Aura RGB.

  Klíčové vlastnosti

  Herní myš s vysokým výkonem, bezdrátová. Tři režimy připojení - 2,4 GHz, Bluetooth a USB kabel. Výdrž baterie až 96 hodin (Bluetooth).Optický snímač s rozlišením 19000 DPI, vyladěný až na 26000 PDI. Ergonomický tvar. Push-Fit Switch Socket II zajišťuje kompatibilitu s mechanickými i optickými mikrospínači Omron. Flexibilní kabel ROG Paracord. 100% TPFE nožičky pro hladké klouzání. Laserem gravírovaná značka ROG. RGB osvětlení. Mechanismus otočného tlačítka. Paměť pro 5 profilů. 6 programovatelných tlačítek. Software Armoury Crate.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  0zákazníků doporučuje produkt
  1zákazník nedoporučuje produkt
  88 %
  průměr z 5 hodnocení
  5
  4 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  1 ×
  1
  0 ×
  • Nedoporučuje produkt

   40 %
   • lehká
   • design
   • po roce provozu začalo trolit kolečko
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
   80 %

   Je to velmi pohodlné a líbí se mi, že se dá nabíjet kabelem. Velmi dobře funguje také se synchronizací aury.