C-Tech Cronus GM-02Y

bezdrátové
Počet tlačítek
Optické rozlišení
2400 dpi

Nová hráčska myš C-TECH CRONUS.

Perfektný design a skvelé ergonomické tvarovanie myši v kombinácii s pogumovaním hornej časti.

Otický senzor, rozlíšenie 2400DPI, které je možné v 4 úrovniach meniť pomocou DPI tlačídla.

Myš má 6 tlačidiel, kterým je možné vo viacerých PC hrách priradzovať jednotlivé herné funkcie.

Skvelému designu sekunduje veľmi elegantné žlté podsvietenie.

PARAMETRE

• Senzor: Optický
  • Rozlíšenie: 2400 DPI
  • Počet tlačitiek: 6
  • LED podsvietenie: Ano, žlté
  • Kábel: 2m, opletený s tienením
  • Povrch: Pogumovaný

4zákazníci nedoporučují produkt

• Všechno je špatně. Kvalita je otřesná. Myš vám hned začne blbnout. Přestává klikat tak jak má. Největší chyba co jsem si mohl k PC koupit. Jsem velice zklamán.

NEKUPOVAT NIC OD TÉTO ZNAČKY!!! VELICE NEKVALITNÍ VÝROBKY A HLAVNĚ KDYŽ NĚČEMU NEROZUMÍM TAK TO PROSTĚ NEDĚLÁM.

• Rychle se s ní pracuje

• Dobře se drží
    • Kvalitní a látkový kabel
    • Chybí pogumování
    • Trochu klouže

Dobrá myška za dobré peníze.

• , zakoupeno v Elektro Výhodně

• .
    • .

• - cena
    • - tlačítka na palci
    • - katastrofální dílenské zpracování
    • - nepříjemný povrch po bocích
    • - přístup servisu k reklamacím
    • - nastavení DPI nezůstane uloženo po restartu počítače

Koupeno po zničení předchozí myši zejména kvůli ceně - chtěl jsem myš s tlačítky na palec - s tím, že nejsem nijak náruživý hráč a využívám počítač jen po kancelářsku.
    Cena bohužel odpovídá kvalitě. Zpracování je mizerné, díly nelícují, jak by měly (v místech, kde jsem měl na myši položenou dlaň mě tlačila jakási nerovnost), nepříjemný povrch na bocích myši.
    Na spodní stranu myši se lepilo poměrně velké množství prachu, který pak stínil pohybové čidlo a myš špatně reagovala. Za 2 týdny používání jsem ji snad denně čistil.
    To že myš zůstává rozsvícená po vypnutí počítače mi nijak nevadilo.
    Třešničkou na dortu je to, že mi po 2 týdnech používání zapadlo scrollovací kolečko (při scrollování na webové stránce) dovnitř těla myši a reklamace mi nebyla výrobcem uznána z důvodu použití nepřiměřeného tlaku na třmen, na kterém je kolečko zavěšeno.
    Závěr: tuto značku již nikdy více.

• Tvar, podsvícení, rychlost, přesnost,velká, rychlé přepínání DPI
    • Laciný materiál, svítí po vypnutí pc

Četl jsem tu že se nadá zvednout a padá z ruky, je zbytečně lehká a podobně. Bohu dík ani jedna z popsaných věcí se nekoná, myš perfektně drží v ruce i při naprosto suché pokožce, děrování podsvícení vůbec nevadí je zpracováno relativně dobře. To že myš svítí po vypnutí pc to už je věc každého, pokud mám stolní pc chápu že ji na noc neodpojím ale jinak to není vůbec problém. Četl jsem i recenze že myš samovolně kliká vůbec se mi to nestalo a ani nestahuje škodlivý software. Tlačítka jsou dobře ovladatelná je pravda že pravé se chová trošku hůř ale je to jen o zvyku. Zpracování je bohužel levné ale co by člověk chtěl za 180,- pro hry celkem levná kvalitní pohledná a bezproblémová myš.