C-Tech WLM-11BK

Počet tlačítek
Optické rozlišení
2400 dpi

• , zakoupeno v Pekro

Velká. Sedne perfektně do ruky.

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

bezdrátové
Počet tlačítek
Optické rozlišení
2400 dpi

Bezdrátová myš s optickým senzorem s rozlišením 2400 dpi. Nabídne nadstandardní výbavu nejen do kanceláře. Vyniká ergonomickým tvarem, který skvěle padne i do větší ruky. Je opatřena 8 tlačítky, softwarem pro přiřazení funkcí a makra a neotřelou ergonomií. Je vybavena 8 tlačítky se software pro přiřazení funkcí a makra. Bezdrátové provedení Wireless 2.4 GHz band, dosah signálu až 10m a USB 2.0 nano receiver.

• , zakoupeno v Pekro

Velká. Sedne perfektně do ruky.

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• pouzivam kratce, ale funguje jak ma
    • je designovana pro pravou ruku

• Velká a krásně padnoucí do ruky

• levná
    • hlavní mikrospínače možná až na 8 milionů kliků
    • některá programovatelná tlačítka se chovají divně
    • tlačítka 4, 5, 6 a 7 kladou tuhý odpor
    • mikrospínače tlačítek 4, 5, 6 a 7 nejsou klasické
    • software se chová divně
    • na dvě mikrotužkové baterie

Zprvu jsem myslel, že je to dobrá myš vzhledem k použitým hlavním mikrospínačům s modrým tlačítkem. Vysoké rozlišení a polling rate. Jenže způsobuje problémy. Programovatelná tlačítka u kterých naprogramuji dvojklik mi po několikerém stisknutí občas vypínají počítač. Když si nedám pozor i dvakrát a více za den. U jiných myší se mi tak nikdy nic takového nestávalo.
    Dále, protože jsou u tlačítek 4, 5, 6 a 7 použity nestandardní mikrospínače dvou až čtyřpinové kladou velký odpor při klikání.
    Zlatá A4-tech neměla sice tolik programovatelných tlačítek, ale rozhodně byla lepší akorát také měla problém s tlačítky.
    Též jsem si vybral špatnou velikost tato je L a já potřebuji menší. Po pár hodinách používání už bolí ruka. I je celkem dost těžká. kluzné plochy pokud se jednou odeberou už pak nezůstanou v původním stavu.
    Doporučuji jen k nějakému standardnímu užívání v kanceláři a nedoporučuji používat programovatelná tlačítka.
    Bez programovatelných tlačítek je mi tato myš naprosto k ničemu.

• programovatelná
    • zatím nic

• , zakoupeno v CZC.cz

myš mi vyhovuje, tichá, dobře se mi drží, pracuji s ní denně a nemám problém.
    Má dost funkcí, takže u mě spokojenost.