Connect IT CI-129

800 dpi

• , zakoupeno v CZC.cz

jsem spokojena

• funguje tak jak má

myš je levná, ale funguje dle základního očekávání. Nejsem žádným pařanem her, jen běžný uživatel a pro mě je dostačující. Používám jej občas u notebooku.

• , zakoupeno v kak.cz

• Hezká, malá, kupovaná pro maminku. :) Podle jiných recenzí prý hlasitě cvakající a s těžce se otáčejícím kolečkem. Nevšiml jsem si.

Typ snímání
optické
Přenos signálu
kabelové
Počet tlačítek
Optické rozlišení
800 dpi

Myš Connect IT CI-129, drátová, optická, podsvícená, černá.

Kompaktní optická myš Connect IT CI-129 s LED modro-červeným podsvícením vhodná pro běžné uživatele PC.

Myš je vybavena dvěma tlačítky a rolovacím kolečkem, které funguje zároveň jako prostřední tlačítko. Tvarem je vhodná pro praváky i leváky. Instalaci lze provést snadno pouhým zasunutím konektoru do volného USB portu.

Popis produktu:

• drátová
  • optická
  • modro-červené LED podsvícení
  • 3 tlačítka (vč. rolovacího kolečka)
  • rozlišení 800 dpi
  • rozhraní USB
  • délka kabelu 120 cm
  • barva černá

Myš Connect IT CI-129, drátová, optická, podsvícená, černá.

Popis produktu:

• drátová
  • optická
  • modro-červené LED podsvícení
  • 3 tlačítka (vč. rolovacího kolečka)
  • rozlišení 800 dpi

• , zakoupeno v kak.cz

• Cenově velmi dostupná myška
    • Modro - červené podsvícení
    • Průhledná - možnost nahlédnutí do vnitřností
    • Drhnoucí kolečko v prvních dnech používání
    • Vycvakané levé tlačítko po čtvrt roku používání
    • Příliš dlouhý kabel
    • Horší zpracování, než mají klasické kancelářské myši

O Vánocích mi umřela moje stará myš u netbooku a já již měl vytipovanou její následovnici. Chtěl jsem nějakou podsvícenou, ale ne herní. Stačila by klasická kvalita kancelářských myší. Bohužel, vsadil jsem na vzhled.

Vzhledem k pořizovací ceně jsem předpokládal, že to nebude žádná extra kvalita, což se mi také po zapojení ihned dokázalo. Kolečko nepřirozeně drhlo, avšak po nějaké době se opotřebovalo a bylo po problému - potřebné vůle k plynulému posunu se vytvořily vzájemným třením a obroušením.

Na druhou stranu, čím déle ji používám, tím více mi "kloktá" - tedy je příiš volné - levé tlačítko myši. Při kliku je slyšet takový nepříliš příjemný drnčící plastový zvuk. Naštěstí pro mě, toto vše jsem očekával vzhledem k ceně. Myš používám pouze k chvilkovému ovládání kursoru na netbooku, když si za něj každý den na chvilku sednu.

Ale na klasické kancelářské nebo herní použití rozhodně nedoporučuji!

• OK

funguje jak má, spokojenost

• , zakoupeno v TEshop

• Malá, lehká, podsvícená
    • -

Sháněla jsem myš, která bude podsvícená, aby byla večer dobře vidět při čtení knih stažených do počítače.
    Světelnost i velikost myši splnila mé očekávání.
    Produkt doporučuji pro běžné uživatele.

• , zakoupeno v EURONICS

• Je menší,dobře padnoucí do ruky,snadná manipulace.

Doporučuji všem,co mají problémy s artrózou rukou.Méně bolí s touhle myší

• , zakoupeno v Alza.cz

spokojen

• Dlouhý kabel (180 cm)
    • LED podsvícení
    • Velikost

LED podsvícení vypadá sice efektně, ale je hodně silné a bohužel svítí i při vypnutí počítače. Tlačítka jsou na větší ruku hodně krátká. Doporučuji raději 60 kč připlatit a koupit Sweex MI080, která je kvalitnější a větší.