Connect IT MB2000 CI-189

Bluetooth
Ergonomické
300 g

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vzhled, provedení, cena.
    • Nespolupracuje se systémem Apple OS ani iPad OS.

Pro použití se systémy Apple nepoužitelné.

• Velikost,povrch.

• komunikace bluetooth nepořebuje další adapter

Na fórech si někteří občas stěžují na výpadky komunikace myš->PC, já dosud žádné nezaznamenal. Takže spokojenost. S notebookem DELL E7270 bez problému.

Přiložený minimalistický manuál je spíš negrační než užitečný.

Typ zařízení
Bezdrátový USB přijímač
Bluetooth
Ergonomické
300 g

Bluetooth laserová myš CONNECT IT CI-189 je ideální pro běžné použití s počítačem nebo notebookem. Kompaktní provedení a bezdrátové připojení pomocí miniaturního přijímače z ní dělá ideálního společníka pro váš notebook a na cesty.

Tato bezdrátová myš se k počítači připojí zcela bezdrátově pomocí Bluetooth technologie. Myš zcela jistě zlepší Vaši mobilitu. Je perfektní pro použití na cestách s Vaším notebookem. Např. dnešní ultrabooky jsou co nejvíce uzpůsobené tomu, aby byly co nejštíhlejší, a proto šetří i porty. Díky Bluetooth připojení získáte volný USB port, který snadno využijete pro jiné účely.

Snadné ovládání myšky umožní pět tlačítek. Dvě klasická levá a pravá tlačítka jsou doplněna skrolovacím kolečkem, které slouží jako třetí tlačítko. Na straně pod palcem se navíc ještě nachází dvojice přídavných tlačítek, které slouží pro posun dopředu a dozadu v prohlížečích internetu. K dispozici je také přepínač rozlišení senzoru.

Laserový senzor myši CONNECT IT CI-189 nabízí rozlišení až 2400 dpi a pomocí tlačítka pro přepnutí citlivosti můžete její výši snížit na 1600 a 1000 dpi. Pro ovládání můžete využívat 5 tlačítek a kolečko. K počítači se připojuje pomocí Bluetooth 3.0 technologie s dosahem bezdrátové komunikace až 10 m. Myš je kompatibilní s operačními systémy Windows 98SE/ 2000/ ME/ XP/ Vista/ 7 a 8. K napájení slouží dvě AAA baterie.

Technická specifikace 5 tlačítek a posuvné kolečko

• Rozlišení: 1000/1600/2400 DPI
  • Napájení: 2×AAA baterie

Kompatibilní s Microsoft Windows

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vzhled, provedení, cena.
    • Nespolupracuje se systémem Apple OS ani iPad OS.

Pro použití se systémy Apple nepoužitelné.

• Velikost,povrch.

• komunikace bluetooth nepořebuje další adapter

Přiložený minimalistický manuál je spíš negrační než užitečný.

• Bluetooth
    • TICHÁ tlačítka
    • Obrácená boční tlačítka na boku než ostatní myši
    • Dlouhý reconnect

Měl jsem tři roky černou variantu CL-201 a byl jsem spokojen, bohužel odešela diaoda a tak jsem potřeboval náhradu. Zkusil jsem Logitech, ale prostě jsem si zvykl na tichost tlačítek a to prostě Logitech neumí. Tak myška je prostě prosté tichá kromě klikacího kolečka.
    Co mě rozhodilo jsou dvě věci:
    1. Obrácený smysl bočních tlačítek. Výrobce nemá žádný SW pro nastavení a tak jsem musel sáhnout po X-mouse button, který je umí remapovat.
    2. Myš hrozně rychle usíná a párování trvá cca 5-10sec. CL-201 to zvládla za 1-2sec.

• - vzhled
    • - rychlost
    • - materiál
    • - bluetooth
    • - vypínač
    • - přepínač DPI
    • - je tichá
    • - občas se odpojí - řešení viz. shrnutí
    • Pokud mám bluetooth přijímač strčený v USB zezadu počítače, myš se seká.

Pokud se někomu po chvíli myš sama odpojuje, stačí ve správci zařízení najít bluetooth zařízení a ve vlastnostech řízení spotřeby stačí zakázat možnost "Povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie", myš by se pak neměla neustále odpojovat.

Překvapilo mě, že když zapojím bluetooth přijímač do USB zezadu počítače, myš se seká, a to má mít dosah až 10 m.

• Levná
    • Spárování

Už od začátku se nechtěla spárovat s počítačem, pak občas fungovala a občas ne. Tak sem ji jednoduše vyhodila.

• funkční
    • BlueTooth někdy pomalé

S tabletem má někdy problém

• , zakoupeno v Alza.cz

• Příjemně se drží, padne akorát do ruky. Nemusí k ní být žádný adaptér USB.
    • Odpojuje se

Vybrali jsme tuto myš, kvůli připojení,ale hodně často se od bluetooth odpojuje. Po krátké době se zas připojí, ale není stabilní.

• koupila jsem ji v akci za 50% z běžné ceny

Poprvé jsme myš reklamovali pro neviditelnost. Při druhé reklamaci, nám na jiné prodejně ochotně vysvětlili jak se má s počítačem spárovat, protože k ní nebyl ani návod. Jaká radost když myš začala fungovat. Ovšem radost trvala jen asi 10min. Prvně se rozešla po zmáčknutí rolovacího kolečka, Teď už jen po znovuspárování. Ovšem po 2minutách používání opět nefunguje.

Dobrý poměr cena/výkon