Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Corsair CH-9319411-EU

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Typ snímání
optické
Počet tlačítek
8
Herní myš
ano
Ergonomie
vhodné pro praváky
Hmotnost
110 g

Recenze

  Parametry produktu

  Typ snímání
  optické
  Počet tlačítek
  8
  Herní myš
  ano
  Ergonomie
  vhodné pro praváky
  Hmotnost
  110 g

  Popis produktu

  The CORSAIR M65 RGB ULTRA WIRELESS Tunable Gaming Mouse boasts a durable aluminum frame and connects with sub-1ms SLIPSTREAM WIRELESS or low-latency Bluetooth®. Experience pinpoint accuracy powered by a 26,000 DPI MARKSMAN optical sensor and optical OMRON switches, while a six-axis gyro enables convenient tilt gestures for in-game actions. 2,000Hz Hyper-polling registers your actions up to 2x faster than other wireless mice. With customizable weight between 110g and 128g and CORSAIR QUICKSTRIKE buttons, all your movements and actions register with the utmost speed. Take control with iCUE software to program the M65 RGB ULTRA’s eight buttons, customize its dynamic RGB backlighting, and save your profiles to onboard storage to take on the go. With up to 120 hours of rechargeable battery life, the M65 RGB ULTRA WIRELESS makes all your clicks count.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  0zákazníků doporučuje produkt
  0zákazníků nedoporučuje produkt
  0 %průměr z 0 hodnocení
  5
  0 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×

  Zákazníci nejčastěji zmiňují

  Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

  • Corsair M65 RGB Ultra je naprosto úžasná herní myš. Díky gyroskopu a akcelerometru dokáže věci, které ostatní myši neumí. Podívejte se na mou detailní recenzi:

   Zobrazit video recenzi