Dareu LM115G White

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Typ zařízení
myši
Typ snímání
optické
Přenos signálu
bezdrátové
Počet tlačítek
6
Optické rozlišení
1600 dpi

Parametry produktu

Výrobce
Typ zařízení
myši
Typ snímání
optické
Přenos signálu
bezdrátové
Počet tlačítek
6
Optické rozlišení
1600 dpi

Popis produktu

Kancelářská myš Dareu LM115G

Bezdrátová kancelářská myš Dareu LM115G je ideální pro každodenní použití. Skvěle se bude hodit jak v práci, tak doma. Třístupňové nastavení DPI vám umožní přizpůsobit její provoz vašim potřebám a ergonomický design a nízká hmotnost cca 70 g zajistí mimořádný komfort používání.

Objevte výhody bezdrátového připojení

Bezdrátové připojení 2,4G zaručuje pohodlí a spolehlivost. Díky němu si užijete vysněnou volnost pohybu a stabilní přenos signálu. Nebudete omezováni příliš krátkým kabelem, který se zachytává o jiné předměty na stole. Nemusíte se také obávat problémů se špatnou kvalitou nebo ztrátou spojení.

Nastavte si citlivost myši podle svých představ

Citlivost myši lze nastavit v rozsahu 800/1200/1600DPI. Jedná se o optimální hodnoty, které uspokojí potřeby většiny uživatelů. Myš LM115G se ukáže jako nepostradatelná ve vašem každodenním životě. Umožní vám hladké a pohodlné ovládání počítače - při práci i při prohlížení zajímavých filmů, nejdůležitějších zpráv nebo zábavných obrázků na internetu.

Užijte si pohodlí při používání

Díky symetrickému, ergonomickému designu myši je její používání mimořádně pohodlné. Zařízení vám dokonale padne do ruky a nenamáhá zápěstí - můžete jej tedy používat mnoho hodin, aniž byste se unavili. Lehká a kompaktní - vhodná do každé kanceláře nebo domácnosti.

Značka

Dareu

Model

LM115G

Barva

Bílá

Připojení

Bezdrátové připojení 2.4G

Dosah

Přibližně 10 m

Senzor

PAN3212

DPI 800/1200 (výchozí)/1600

IPS 30

ACC 10G

Počet tlačítek 6

Hmotnost 70±5g

Rozměry 59x107x38 mm

Napájení 1x baterie AA (součástí dodávky)

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.