Dream Machines DM3 Mini

Počet tlačítek

DM3 Mini

Úchvatný PixArt 3360

Úžasně lehký, pouhých 77 gramů funkce Plug & Change

Perfektní pro leváky i praváky

Plná škála DPI v DM3 mini

Naše nejnovější myš pracuje s až 12 000 DPI. Chtěli jsme si být jistí, že si v ní každý hráč najde své oblíbené nastavení. Nezáleží na tom, jestli hrajete na 400 nebo 12 000 DPI, DM3 mini se přizpůsobí potřebám všech!

Light as a feather, precise as always

DM1 PRO S byla jednou z nejlehčích myší na trhu. S DM3 mini ale přichází zcela nová definice lehkosti - váží pouhých 77 gramů! Vlastně ji během hry sotva ucítíte. DM3 mini je spásou pro dlouhé hry.

Malé detaily, velké rozdíly

Nejenže jsme změnili technické specifikace, ale také jsme přidali nové funkce. Tuto myš si do své sbírky zkrátka musíte pořídit. Je ideální pro všechny milovníky FPS. Po tolika změnách budete mít pocit, jakobyste ve tmě našli světlo! Jediné, co musíte udělat, je zmáčknout při zapojování správnou kombinaci tlačítek (kombinace jsou uvedeny níže), říkáme tomu softwarové nastavování bez softwaru. Něco, co zkrátka ocení naprosto každý.

Customize it the way you like

Nebyli bychom Dream Machines, kdybychom pro vás nepřipravili něco jedinečného. DM3 mini má nejen fantastický snímač, ale také lehkost a přesnost. Má také skvělou novou vlastnost - nastavení funkcí. Rychlostí světla nyní můžete měnit LOD, hodnotu polling nebo DPI. Svoboda byla nově definována... díky DM3 mini!

Specification

Model DM3 Mini

Dostupnost (matná) skladem

Cena 45 EUR

SPECIFIKACE

Maximální rychlost 6.35 m/s

Hodnota polling 500/1000 Hz

Uchopení článek, špička prstu, dlaň

Počet tačítek 4

Osvětlení DM logo

Povrch matná

V balení manuál DM3 mini, náhradní nožičky, myš DM3 mini,

Navrženo hráči.

Spolupracujeme s nejlepšími hráči, abychom se ujistili, že DM3 mini je ideální pro všechny FPS hry.

Herní senzor

V DM3 mini najdete jeden z nejlepších snímačů na trhu - PixArt 3360. Umožňuje zcela nový herní zážitek.

Plug & Change

Pomocí kombinace stisknutí tlačítek při připojování k počítači můžete nastavit LOD, hodnotu polling a mnoho dalšího. Je to tak jednoduché!

Lehká jako pérko, rychlá jako Ferrari!

Dream Machines hrdě představuje novou myš DM3 mini. Je opravdovým SNEM pro všechny hráče. Pokud jsi si přál menší, lehčí a rychlejší verzi DM1 PRO S, pak je pro tebe DM3 mini přesně to, co hledáš. Nabízí vše, co potřebuješ v boji proti konkurenci - nejlepší součástky a úchvatný design!

Malá, ale bláznivě dobrá!

Pokud jste hledali nejlepší herní příslušenství a většina současných modelů na trhu vám nevyhovovala, pak musíte vyzkoušet právě DM3 mini! Tato herní myš je dokonalým spojencem při hraní her jako Counter Strike Global Offensive nebo Overwatch, ale samozřejmě i mnoho dalších. Používáme výkonný snímač PixArt 3360. Naši zákazníci požadují špičkový snímač a my proto chtěli uspokojit všechny jejich požadavky. Můžete dosáhnout rychlosti až 6,35 M / s. Je to prostě bláznivě dobré!

Tlačítka Omron - důvěryhodná kvalita

Víme, že se chcete pohybovat rychle a přesně… ale co je klíčem k úspěchu? Spolehlivá myš. Proto i nadále používáme tlačítka Omron s životností až 20 milionů kliknutí. To je docela dost klikání, ne?

Přizpůsobte si ji po svém

Nebyli bychom to my, kdybychom vám v s DM3 nepřipravili ještě něco navíc. Nestačil nám fantastický snímač, nízká hmotnost a neuvěřitelná přesnost, chtěli jsme i něco nového - nastavování funk+cí. Každým připojením nyní můžete nastavit LOD, polling nebo DPI. Redefinovali jsme slovo Svoboda.

Nový, super flexibilní kabel!

V DM3 mini jsme se rozhodli uniknout opletu a vrátit se k jednoduchému gumovému drátu. Proč? Protože jste jej chtěli. Délka 1.8m by měla být více než dostačující i pro hráče s velkými podložkami, jako je například náš DM PAD XL!

Funkce DM3 mini

Možné kombinace stisknutí tlačítek při připojování myši do USB:

Stiskněte LMB + RMB (levé a prvé tlačítko) pro přepínání hodnoty polling mezi 500 / 1000Hz (výchozí polling je 1000 Hz)

Stiskněte DPI + LMB pro změnu DPI: 500 / 600 / 1000 / 1200 / 1400 / 1800 nebo 400 / 800 / 1600 / 2400 / 4800 / 120000 (výchozí hodnota DPI 400/800/1600/2400/4800/120000)

Držte DPI + RMB pro levý / pravý režim (levé tlačítko myši se přepíná pravým tlačítkem myši) - (výchozí režim vpravo)

Podržte kolečko + LMB pro změnu LOD (lift of distance) na 1.8 mm (výchozí nastavení)

Podržte kolečko + RMB pro nastavení LOD (lift of distance) na 2.4 mm

Možné kombinace tlačítek:

Tlačítko DPI + otáčet kolečkem pro střídání 6 různých barev LED 1. možnost LED vypnuta 2. možnost LED červená 3. možnost LED modrá 4. možnost LED zelená 5. možnost LED růžová

Dream Machines

Produkt zatím nemá žádné recenze.