Genius Micro Traveler 9000R V3 31030132101

Přenosná myš Genius pro každodenní práci kdekoli Bezdrátová myš Genius Micro Traveler pro komfortní ovládání počítačových aplikací i surfování po internetu, a to především na...
Garantovaný nákup z ExaSoft.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 39 358 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 86 655 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 230 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč98 % • 3 405 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 255 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 16 075 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 062 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 8 737 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 1 720 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 478 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 110 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 18 959 recenzíDalší informace

Bluetooth
Ergonomické
38 g

• , zakoupeno v KupujLevně.cz

Myška je ideální na krátké použití mimo domov pro její skladnost při přepravě.

• , zakoupeno v kak.cz

• Myška je malá, pro ženu šikovná, dobíjecí, nemusíte kupovat stále nové baterky
    • Již jednou jsem měla tuto myšku, byla jsem s ní spokojená, nabila jsem ji a šlapala třba měsíc. Takže když mi přestala fungovat, volila jsem stejnou. Myš je dobíjecí, ale každý druhý den se mi vybije. Nejsem spokojená, nedoporučuji
  • , zakoupeno v kak.cz

Malá cestovní myška s hezkým designem, vhodná k tabletu popř. k zařízení 2v1. Přesnost a citlivost výborná. Možnost dobíjení přes USB kabel. Milá drobnost, která potěší je držáček na myš, který se dá přilepit k NTB a držák vysílače na myšce, takže se minimalizuje možnost ztráty

Typ zařízení
Bezdrátový USB přijímač
Bluetooth
Ergonomické
38 g

Přenosná myš Genius pro každodenní práci kdekoli

Bezdrátová myš Genius Micro Traveler pro komfortní ovládání počítačových aplikací i surfování po internetu, a to především na cestách či mimo vaši kancelář. Díky malým rozměrům myš jednoduše přibalíte do tašky nebo batohu a můžete vyrazit.

Snímač s citlivostí 1200 dpi umožňuje plynulé a svižné ovládání kurzoru při každodenní práci a s podporou bezdrátového připojení jednoduše vytvoříte svoji provizorní kancelář. Symetrické provedení umožňuje pohodlné držení a díky nízké váze o myši Micro Traveler 9000R V3 ani nebudete vědět.

Genius Micro Traveler 9000R V3

Bezdrátová cestovní myš s módním designem. Vybavena je snímačem s citlivostí 1200 dpi a vestavěnou dobíjecí Li-polymerovou baterií.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Citlivost snímače: 1200 dpi
  • Rozhraní: 2,4 GHz (USB adaptér)
  • Počet tlačítek: 3
  • Hmotnost: 38 g
  • Rozměry: 68 x 31 x 48 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v KupujLevně.cz

Myška je ideální na krátké použití mimo domov pro její skladnost při přepravě.

• , zakoupeno v kak.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: