Gigabyte M6900 GM-M6900

3200 dpi

• , zakoupeno v EuroKing

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Super ergonomie a přesnost za skvělou cenu

Pro mě asi nej myš z hlediska poměru cena/výkon. Skvělá do ruky, ideální pro ty, kdo nelpí na bezdrátu.

• , zakoupeno v POČÍTÁRNA.CZ

• Tato mys je jedna z nejlepsich, jake jsem kdy mel v ruce.
    • Vhodna pro "chlapy s lopatama"
    • Precizni polohovani s 3-mi ruznymi citlivosti
    • Prijemne umistene tlacitka "zpet" a "vpred"
    • Pouze pro pravaky. Nelze drzet levou rukou.

Velmi povedeny kousek od Gigabyte. Dela se v dratove i bezdratove verzi.

Typ zařízení
kabelové
Počet tlačítek
Optické rozlišení
3200 dpi

GM-M6900 určená především hráčům, který konkuruje nejen parametry, ale především svou cenou. S herním zaměřením souvisejí i široké možnosti individuálního nastavení. Myš obsahuje celkem sedm tlačítek a čtyřsměrné kolečko.

Optický senzor je díky velmi vysokému rozlišení mnohonásobně citlivější a rychlostí snímání i podstatně "bystřejší", než běžné kuličkové myši. Oproti nim má celou řadu výhod: není potřeba ji čistit - optická dioda, ukrytá v podvozku myši nepřichází do kontaktu s podložkou a nezanáší se. Myš na principu optického snímání je také schopna fungovat na velkém množství povrchů. Rozlišení myši lze nastavit až do 3200dpi za pomoci speciálního tlačítka na horní straně myšky.

Rychlost snímání je až 3600 snímků za sekundu a myš je schopná plynule snímat až do rychlosti pohybu 65 palců za vteřinu. Maximální zrychlení je poté až 30g.

• Rozhraní: USB
  • Certifikát: CE, FCC, BSMI
  • Délka kabelu: 1.8m
  • Rozměry: 124 x 77 x 42 mm
  • Hmotnost: 106g

• dobré pro velké pracky jako mám já
    • fakt se dobře drží
    • hezky svítí červeně
    • tlačítkama nahoře si nastavíte citlivost

asi jsem ještě lepší myš nenalezl, ostatní jsou malé a bolí mě z toho ruce a nebo jsou za 2 000 a vypadají úplně stejně jako tato za cca 600kč

• , zakoupeno v EuroKing

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Super ergonomie a přesnost za skvělou cenu

• , zakoupeno v POČÍTÁRNA.CZ

• Tato mys je jedna z nejlepsich, jake jsem kdy mel v ruce.
    • Vhodna pro "chlapy s lopatama"
    • Precizni polohovani s 3-mi ruznymi citlivosti
    • Prijemne umistene tlacitka "zpet" a "vpred"
    • Pouze pro pravaky. Nelze drzet levou rukou.

Velmi povedeny kousek od Gigabyte. Dela se v dratove i bezdratove verzi.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• moznost nastaveni citlivosti
    • skvele padne do ruky