Gigabyte M6900 GM-M6900V2

Typ zařízení
myši

• , zakoupeno v Optima.cz

dobře padne do ruky , je dostatečně vysoká a tím se mi opře do dlaně a tak je ruka podepřená což mi vyhovuje

• , zakoupeno v ALFA.cz

• dobra cena
    • skvela ergonomie
    • polohovaci kolecko
    • tam zpet tlacitka na boku
    • po 4 letech zacalo blbnout leve tlacitko

Velice jsem si navykl na tuto mys, skvele se drzi, ovladani ma presne, dostatecny kabel. Pouzival jsem ji intenzivne (skola, prace, hry). Po asi 4 letech bohuzel zacalo blbnout leve tlacitko (delalo dvojklik pri zmacknuti). Koupil jsem si teda mys od Asus za 2x cenu a jeste tentyz den jsem ji vratil protoze ta mys se drzela tak spatne a divne ze na to si zvyknout neslo.
    Rekl jsem si teda kdyz jsem byl tolik let spokojeny s gigabytkou, ze si ji porinim znovu, kdyz se stale prodava.
    Ted jen doufam ze mi bude minimalne sluzit tolik let co predtim.

• , zakoupeno v CZC.cz

Certificate CE/ FCC/ BSMI

Color Black

Cable Length 1.8m/ Gold-plated connector

Dimension (L)124.5*(W)77.6*(H)41.8 mm

Weight 106g (excluding cable)

Support OS Windows 98/2000/ME/XP 32bit/Vista 32/ 64bit/ Win 7 32/ 64bits

Záruční doba: 24 měsíců

• Optická myš
    • Až 3200 DPI
    • 5 tlačítek + kolečko
    • Kolečko s naklápěním do stran
    • Přípojení přes USB port
    • Odolná při občasném pádu na zem

Dobrá myš pro denní používání a občasné hraní.
    Používám ji už přes 2 roky.
    Koupi mohu vřele doporučit.

• kolečko s naklápěním do stran
    • možnost volby rozlišení
    • nějak mi nesedla do ruky
    • kolečko jde relativně ztěžka
    • po roce používání odlepená či vyběhlá guma na kolečku, nelze dále používat

je to šmejd, zvažuji, zda se mi stojí za to ji reklamovat, v každém případě teď mám půjčenou náhradní a kupuji novou - samozřejmě jinou

• Super výdrž materiálu
    • asi nic zásadního

Myšáka mám zhruba 4 roky a nechce se mi věřit jaký je to držák, ta už najela tolik kilometrů a ty potvory na spodku myši stále drží a stále mají dobrou hloubku dezénu.

Drží se opravdu dobře a ani po 4 letech používání nejsou znát nějaké náznaky opotřebení. Tlačítka fungují stále stejně a povrch je stále stejný.

Před tímhle jsem měl herního myšáka od Logitech za cca 1k a taky spokojenost než po 5 letech začalo zlobit tlačítko, pak A4Tech , která teda drží už taky 5 let, ale gumový povrch kolem tlačítka na palec je totál prodřenej a spodek myšáka už je taky totál vyjetej.

• , zakoupeno v Optima.cz

• , zakoupeno v ALFA.cz

• dobra cena
    • skvela ergonomie
    • polohovaci kolecko
    • tam zpet tlacitka na boku
    • po 4 letech zacalo blbnout leve tlacitko

Ted jen doufam ze mi bude minimalne sluzit tolik let co predtim.

• možnost nastavení citlivosti (tři možnosti)
    • změna barvy svícení (zelena, modrá, červená)
    • ergonomické zpracování
    • počet tlačítek
    • rozvržení tlačítek
    • velikost myši
    • přesnost
    • lze scrollovat do strany
    • nedá se vypnout blikání
    • povrch myši se při vetším používání ošoupe

Výborná herní low cost myš, zpracováním a kvalitou převyšuje zdaleka cenu. Překvapuje jak každému padne do ruky, při delším hraní nebolí klouby u prstu.

• Tvar - přesně jako bych si obtisknul ruku do modelíny
    • Jemný stisk prostředního tlačítka + příjemné krokové rolování
    • Pogumované boky - jisté držení a zvedání
    • Červené podsvícení DPI - možná půjde vypnout přes software, kdyžtak ho přemaluju černou lihovkou.

Zatím nejlepší tvar myši, který jsem měl - příjemnější prostor pro malíček oproti A4tech V7. Používám na CAD a Photoshop.

• , zakoupeno v CZC.cz

• dobrý
    • až moc citlivá

cenově dostupná, vynikající

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Super

Jakmile si na ni zvyknete nechcete jinou

• , zakoupeno v Mironet.cz

Skvělá myš