Havit MS753 Blue

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Typ snímání
optické
Počet tlačítek
3

Parametry produktu

Výrobce
Typ snímání
optické
Počet tlačítek
3

Popis produktu

Univerzální myš Havit MS753 (černá a modrá)

Počítačová myš MS753 bude dobře fungovat v práci i doma. Díky ergonomickému designu ji budou snadno používat praváci i leváci, děti i dospělí. Je vyrobena z vynikajících kvalitních materiálů - je mimořádně odolná. Špičková optická mechanika zajišťuje hladký chod zařízení a port USB 2.0 zaručuje rychlejší odezvu.

Pohodlné používání

Ergonomický design myši poskytuje mimořádný komfort používání. Konstrukce zařízení navíc umožňuje snadné používání pravákům i levákům. Pohodlná tlačítka a rolovací kolečko vám výrazně usnadní a zpříjemní používání počítače.

Dlouhá životnost

Životnost 3 miliony kliknutí je na tak malý model velmi vysoká a použité materiály jsou mimořádně odolné, což dále prodlužuje životnost. Myš Havit MS753 je překvapivě odolná proti poškození - bude vám perfektně sloužit mnoho let.

Komfort práce na nejvyšší úrovni

Optická mechanika je největší předností myši MS753, protože umožňuje plynulé a přesné ovládání. Výrobek je vybaven technologií tichého rolování, která poskytuje téměř neslyšný provoz, a tím i vysoký komfort. Připojení přes port USB 2.0 zajišťuje mnohem rychlejší odezvu zařízení.

Výrobce:

Havit

Model

MS753

Barva

Černá a modrá

Typ myši

Univerzální

Připojení

Kabelové, USB 2.0

Snímač

Optický

Rozlišení 1000 DPI

Počet tlačítek 3

Posuvné kolečko

Ano

Rozhraní

USB

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.