i-Tec BlueTouch 245 MWBT245

1600 dpi

• , zakoupeno v CZC.cz

• ergonomie, dobře komunikuje s několka notebooky
    • zatím nic
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Toš to je mazec,vepadá to jak kopyto,ale drži sa to moc dobře.

Typ zařízení
bezdrátové
Počet tlačítek
Optické rozlišení
1600 dpi

Rozhraní myši:Bezdrátová Bluetooth; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem iTec Bluetooth Ergonomic Optical Mouse BlueTouch 245 i-tec Ergonomic BlueTouch 245 je ergonomická bezdrátová optická myš s rozhraním Bluetooth 4.0 pro pohodlné a přesné ovládání Vašeho notebooku, tabletu nebo PC. Bluetooth adaptér je dnes již integrován do většiny mobilních zařízení, proto pro připojení myši není potřeba použití externího Bluetooth adaptéru, který by zabíral místo v USB portu.

Specifikace

• Volitelné rozlišení (citlivost) senzoru 1000/1600 DPI
  • Operační dosah až 10 m
  • Technologie přenosu Bluetooth v4.0 (kompatibilní i se staršími verzemi Bluetooth)
  • Tlačítko ON/OFF
  • Napájení 1x AA baterie
  • Funkce indikující nízké napětí baterie
  • OS Windows XP/Vista/7/8/8.1/10, Mac OS X, Android

• 1 ks AA 1.5V baterie
  • Uživatelská příručka

2zákazníci nedoporučují produkt

• dobre se drzi
    • vice tlacitek (napr. bez zpet)
    • naprosto tragicka "user experience"
    • casto se prepne do "rezimu spanku" kdy na pohyb nereaguje a je potreba zmacknout tlacitko a teprve po delsi dobe (3s+) se opet probudi a kurzor se pohybuje
    • spatne snasi ruzne druhy povrchu, kurzor laguje
    • mam pocit, ze baterie (pri obcasnem pouzivani) nevydrzni snad ani 14 dni

Sorry, ale tuhle mys uz nechci ani videt. Prace s ni je za trest. Hybej se kurzore!! no tak! aspon trochu...ne...proc? Silene klikani a spilani vsech bozstev...aha! uz konecne.
    Nebo ten opticky senzor...fakt na prd.
    Na hry rovnou zapomente.
    Na kancelarskou praci, pokud mate nizky tlak a potrebujete jej zvednout, znacka ideal!
    Pro choleriky v zadnem pripade: hrozi nebezpeci zniceni jak mysi, tak i objektu v okoli.
    Mozna je relativne levna, ale kdo je bohaty natolik, aby si mohl kupovat levne veci?

• Prostě funkční
    • Zdá se, že výdrž baterie nebude příliš velká

Těm, komu se zdá, že špatně klouže, doporučuji sundat krycí fólie z klouzáků. Ano, taky mi připadalo, že jezdí nějak divně. Ale pak mi to došlo. Ještě jsem nikdy předtím neměl myš, která by měla na klouzácích z výroby ochranné fólie. Vidět nejsou, ale stačí to vzít nehtem.

• , zakoupeno v CZC.cz

• ergonomie, dobře komunikuje s několka notebooky
    • zatím nic
  • , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Toš to je mazec,vepadá to jak kopyto,ale drži sa to moc dobře.

• Okamžité a hladké spárování s Macbookem
    • Výborně padne do ruky, příjemné materiály
    • Bezproblémové snímání na stole i podložce
    • Nízká cena
    • Zatím nic

Hledal jsem ergonomickou bezdrátovou bluetooth myš.

Překvapilo mě, že jde o český design.

Po rozbalení jsem myš hladce spároval. Myš dobře padne do ruky a používání je bezproblémové.

Jediné co nemohu zatím posoudit je bateriová výdrž.

• Dobrý tvar, dobře mi padla do ruky (mám delší prsty)
    • V balení chybí Bluetooth adaptér
    • Neplynulé ovládání kurzoru
    • špatně klouže

Po letech používání klasické myši jsem chtěl odlehčit zápěstí a pořídit si vertikální myš. Toto je tedy má první zkušenost. Chtěl jsem bezdrát a tady jsem narazil na 1.problém - k myši se totiž NEDODÁVÁ bluetooth adaptér, což mě teda při nákupu vůbec nenapadlo. Moje chyba, v popisu zařízení níže (čehož jsem si původně nevšiml) je zmíněno, že podle slov výrobce už téměř všechna dnešní zařízení mají bluetooth zabudovaný a proto adaptér není potřeba. Já to bohužel u svého stolního PC neměl, takže jsem musel investovat dalších 150kč za adaptér. Zařízení se mi podařilo snadno spárovat, ale narazil jsem na 2.problém: plynulost pohybu kurzoru oproti stávající obyč optické drátové myši je znatelně horší! navíc často docházelo ke znatelným lagům! z tohoto důvodu pro mě myš naprosto nepoužitelná. Nevím, zda to bylo myší, nebo adaptérem, vzdálenost mezi myší a adaptérem byl u mě cca 1metr, ale zkrátka to nepracovalo, tak jak by mělo. Nemělo ani vliv, když jsem na myši přepínál citlivost, nebo měnil povrch, po kterém jsem s myší jezdil. Podložka, papír, dřevěný stůl - všechno stejné. 3.a poslední výtka je ke styčné ploše myšky která jezdí po povrchu. Cítím tam o dost větší odpor než u obyč myšky za 150kč, takže tolik neklouže a spíše lehce drhne (opět na všech výše zmíněných površích). Hned po dvou hodinách používání jsem se rozhodl zboží vrátit a rozhodně ho nedoporučuji.