Logitech G402 Hyperion Fury 910-004067

Logitech® G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse je schopná snímat pohyb při rychlostech, které žádná jiná myš nezvládne. Toto je nejrychlejší herní myš současnosti. Logitech®...
1 059 Kč
Garantovaný nákup z Originalky.cz

Skladem • 1 varianta39 Kč95 % • 10 526 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč97 % • 96 864 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 655 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč93 % • 17 380 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta73 Kč98 % • 11 255 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 16 075 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 7 508 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 10 066 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč97 % • 61 110 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaDárek65 Kč96 % • 2 584 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 39 358 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 52 790 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 478 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 062 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč98 % • 1 191 recenzíDalší informace

• Nemá kolečko s tlačítky do stran
    • Nema možnost rolování kolečka hladce bez stupňů

Za ty prachy (666Kč) naprosto parádní myš

• Padne do ruky , moje predešlá mys Logitech MX518 ,
    • Moc lehká , jsem zvykly na těžší ale zvyknu :-)
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• 8 tlačítek na myši
    • jednoduchý software v cz jazyce
    • nejpodobnější mé staré myši Logitech MX518
    • rozložení některých tlačítek nemusí,někomu sedět

Tuto myš jsem si vybral , protože je nejpodobnější mé starší myši Logitech MX518,která mi vydržela 7 let v provozu.Procházel jsem různé recenze, a myš byla hodnocena v celku kladně.Někomu nemusí sedět poloha přidaných tlačítek,ale jde spíš o zvyk.Cena se mi zdá mírně vyšší,ale pokud vydrží aspoň 5 let budu velice spokojený :)

Typ zařízení
Bezdrátový USB přijímač
Bluetooth
Ergonomické
144 g

Logitech® G402 Hyperion Fury je nejrychlejší herní myší na světě, s technologií senzoru Fusion Engine, která umožňuje spolehlivé snímání pohybu při 400 IPS (10 m/s). 8 programovatelných tlačítek a 4 nastavení DPI, které lze přepínat během hraní, vám poskytne přesnost potřebnou pro ovládnutí bitevního pole, přičemž nejrychlejší možná komunikace přes USB zajišťuje, že načasování vašich akcí bude přesné na milisekundy. Lehké materiály a kluzná plocha s nízkým třením zajišťují ten nejvyšší pocit pohodlí, díky čemuž vaše herní akce mohou trvat libovolně dlouhou dobu. Myš Hyperion Fury nabízí novou úroveň rychlosti a přesnosti. Budete jí stačit?

Text na regálové kartě

Logitech® G402 Hyperion Fury Fusion Gaming Mouse

Nejrychlejší herní myš na světě.

• Exkluzivní technologie Fusion Engine pro rychlosti přes 400 IPS (10 m/s)
  • Technologie Delta Zero™ pro bezkonkurenční přesnost
  • 8 plně programovatelných tlačítek
  • 240-4000 DPI s možností nastavení během hraní
  • Frekvence odezvy 1 ms – nejrychlejší možná přes USB

Ukázka reklamního textu

Nejrychlejší herní myš na světě. Budete jí stačit?

Obsah balení

• Herní myš
  • Uživatelská dokumentace
  • Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Kvalitní zpracování
    • Nemá kolečko s tlačítky do stran
    • Nema možnost rolování kolečka hladce bez stupňů

Za ty prachy (666Kč) naprosto parádní myš

• Padne do ruky , moje predešlá mys Logitech MX518 ,
    • Moc lehká , jsem zvykly na těžší ale zvyknu :-)

• solidní nástupce vynikajících MX510 a MX518
    • ideální váha, konfiguratelnost
    • nemožnost nastaveni DPI přesně, musím volit z přednastavených profilů, nicméně nejde nic, na co by se nedalo zvyknout

Vcelku kvalitní myš od známé značky. Snad nebude problém s kontaktem kabelu, jako byl u MX518, která tím byla docela vyhlášená (dalo se opravit). Nástupce G402 doporučuji.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• 8 tlačítek na myši
    • jednoduchý software v cz jazyce
    • nejpodobnější mé staré myši Logitech MX518
    • rozložení některých tlačítek nemusí,někomu sedět

• , zakoupeno v daShop

vyborna mys za prijatelnou cenu

• , zakoupeno v Alza.cz

• Výborná myš na FPS hry hlavně na CS:GO
    • Nic, možná lepší obal kabelu

Vyboná myš pro hráče FPS her

• , zakoupeno v Alza.cz

Perfektni

• Velice kvalitní senzor
    • Pohodlí
    • Menší a lehčí než G502
    • Hlasitý scrolling

Výborná myš na FPS hraní. Je lehká a krásně se s ní hraje. Vhodnější pro FPS hry než G502. Je 10x lepší než A4Shit Bloody, která má nekvalitní senzor a je těžká. Doporučuji všem a ta investice se do této myšky vyplatí.

• Prémiový herní hlodavec od Logitechu příjemně překvapil a to hned v několika oblastech. Myš si velmi snadno dokáže obháj...

Zobrazit celou recenzi na gamingware.cz

• Ergonomie
    • Extra tlačítka
    • Bezchybný senzor
    • Hodně tuhý kabel
    • Sniper button
    • Software
    • Citlivost hlavních tlačítek
    • Výška snímání

Myš je v ruce velice příjemná a rozměry se řadí mezi větší myši. K ergonomii, stejně jako k snímači není co dodat. Obojí je skvělé. Obvzláště tvar mi opravdu vyhovoval. Také jsem byl spokojen s dvěma bočními tlačítky a dvěma horními. Dobrý stisk a dobrá dosažitelnost.

Kabel je velice tuhý a špatně ohebný. Při této ceně mohli poskytnout pletený kabel. Obě hlavní tlačítka jsou super citlivá, velice často se mi stalo, že jsem je stiskl nechtěně. V podstatě srovnatelná citlivost s Razer DeathAdder.
    Software není vyloženě špatný, ale nemožnost nastavit si konkrétní hodnotu DPI a muset se podvolit krokům po 80 mi nevyhovuje. Nevím, proč by měl být problém nastavit si DPI např. na 500.
    Dalším mínusem je LOD. Nejen, že je oproti ostatním myším opravdu velký, ale nelze ho ani softwarově nastavit. Kolikrát jsem pri přesouvání myší zpět na střed podložky zároveň hýbal i kurzorem.

Nicméně vše výše zmíněné bych překousl. Důvod, proč jsem myš přestal používat je Sniper button na boku myši. Tlačítko mi tam vyloženě vadilo a bránilo mi v pořádném úchopu. Pro lidi s malou rukou to možná takový problém nebude.

Bohužel hlavně díky tomu myš nemohu uplně doporučit.