Logitech Marathon Mouse M705 910-001950

Logitech Marathon Mouse M705 Stylová myš elegantního moderního designu pro praváky, tak by zněla stručná charakteristika optické myši Logitech pro notebooky s označením M705...
Doporučená nabídka EuroKing

Skladem • 1 varianta79 Kč89 % • 6 696 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 61 121 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč97 % • 8 739 recenzíDalší informace

Vertikální
Bezdrátový USB přijímač
135 g

• , zakoupeno v MALL.CZ

Myš používám asi 6 let, pořád tento typ.
    Sedí v ruce a perfektně se ovládá.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Myš mám krátce. Nicméně je příjemná do ruky. Začínám si zvykat v dobrém na tlačítka u palce na přepínání stránek zpět a dopředu.
    Trochu se my zadrhávala tlačítka při klikání prsty. Stačilo citlivě seříznout vroubek a je vše bez problémů.
    Vyhovuje mi, že je těžší (díky bateriím), zdá se mi tím mnohem přesnější.

• , zakoupeno v EuroKing

Vertikální
Bezdrátový USB přijímač
135 g

Logitech Marathon Mouse M705

Stylová myš elegantního moderního designu pro praváky, tak by zněla stručná charakteristika optické myši Logitech pro notebooky s označením M705. U myši Logitech M705 se jedná o bezdrátové provedení této periferie s laserovým snímáním pohybu za pomoci prestižního snímače.

Zaoblený design

Tento nástupce standardních kancelářských myší ve stříbrném provedení má zaoblený design, díky kterému se hodí pro držení především v pravé ruce. Pogumovaná boční část pro palec je pro pohodlí tím pravým a navíc zaručí, že Vám myš jen tak snadno nevyklouzne.

Až tři roky na baterii

Díky chytrému power managementu, který myš uspí po určité době nečinnost - životnost jednoho nabití baterií se, dle výrobce, pohybuje v řádu několika let (dle údajů výrobce až tři roky) dle četnosti používání.

Sestava tlačítek

Jedná se o laserovou bezdrátovou myš se základní sestavou tlačítek - dvojici těch tradičních doplňuje rolovací naklápěcí kolečko, které zároveň funguje jako tlačítko třetí a disponuje též funkcí skrolování ve 4směrech s možností programového nastavení funkce všech tlačítek.

Unifikovaný přijímač Logitech

Pokročilá technologie Logitech Advanced přináší přesné ovládání a přijímač Unifying navíc dovoluje bezdrátově připojit několik kompatibilních zařízení a samotnou myš můžete začít používat téměř ihned po připojení přijímače. Miniaturní unifikovaný přijímač do USB portu pracuje v pásmu 2.4GHz a díky jeho vskutku miniaturním rozměrům může zůstat zasunutý v USB portu notebooku a nikdy nebude překážet.

Klíčové vlastnosti

Myš má vysoké rozlišení laserového snímače (1000 dpi) pro přesný a plynulý pohyb po obrazovce. Myš je určena pro rozhraní USB a připojuje se pomocí miniaturního přijímače unifikovaného provedení s možností komunikace až s pěti kompatibilními zařízeními najednou.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Myš používám asi 6 let, pořád tento typ.
    Sedí v ruce a perfektně se ovládá.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Vyhovuje mi, že je těžší (díky bateriím), zdá se mi tím mnohem přesnější.

• Je velká,skvěle padne do ruky
    • Rychlé spárování s noťasem
    • Nezničitelná

Tuto myš mám nejméně deset let a stále je funkční na 100%
    Kupuji ještě jednu(dokud je na trhu) jako náhradní.
    Měl jsem v ruce více myší,ale tato nemá konkurenci a i když je drahá,bohatě se vám za to odmění.

• , zakoupeno v EuroKing

věděl jsem, co kupuji.. takže mě myš neměla čím překvapit.. myškuje dobře :D

• , zakoupeno v kak.cz

• Zatím používám teprve 1 týden, zatím jsem velmi spokojen.

Myš se nainstalovala velmi rychle, pracuje se s ní velmi příjemně, dobře padne do ruky. Podrobnější hodnocení až po delším používání.

• Ergonomie
    • Poměr cena-výkon
    • Unifier pro připojení myši a dalších periferií
    • Poměrně slušná je i klouzavost a herní vlastnosti

Podle mne naprosto nejlepší kancelářská myš posledních let. Už ji kupuji tak po páté-šesté (člověk je neustálým nošením v batohu za čas vždy nějak poškodí) a neměnil bych. Nano Unifier mi umožňuje propojit ji na více počítačích a k ní ještě Logitech klávesnici. Ergonomie do ruky špičková. Navíc poměr cena - výkon jsou super. Herní myš to není, ale když na to přijde, vystačíte si s ní i na PC hry.

• Skvělá ergonomie
    • Dloooouhá vydrž baterie.
    • Vysoká cena.