Logitech Performance Mouse MX 910-004808

Optické rozlišení
1300 dpi

• , zakoupeno v MALL.CZ

• - ERGONOMIE !!!
    • - prostřední tlačítko s možností vypnutí krokování !!!
    • - rychlost
    • - funguje na většině povrchů
    • - dá se vypnout
    • - nemá prostor k uložení přijímače
    • - nelze jednuduše vyměnit baterie
    • - vyšší cena (ale stojí za to!)

Nejlepší myš, co jsem kdy měl a budu mít. Mel jsem předchůdce a tato je ještě lepší. Stojí za tu investici, když pracujete 8-10 hodin denně. Přestalo mě bolet zápěstí - podložka nepomohla, myš ano.

Koupil jsem v roce 2017 za 1600 Kč.

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

Padne do ruky, setrvačník funguje. :)

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

vše OK

1300 dpi

Provedení: bezdrátové
Rozhraní: USB

Provedení výrobku: černá barva

Myš Logitech® Performance Mouse MX™ nabízí možnost dosažení skvělých výsledků. Technologie Logitech® Darkfield Laser Tracking™ zajišťuje přesné sledování pohybu na různých typech povrchu, i na skleněných stolech (s minimální tloušťkou 4 mm). Váš nepatrný přijímač Logitech® Unifying zůstává v notebooku. Při pohybu není třeba přijímač odpojovat, takže si nemusíte dělat starosti s jeho poškozením či ztrátou. Flexibilní nabíjení pomocí kabelu mikro-USB umožňuje myš dobít pomocí počítače nebo síťové zásuvky, a to i během používání. Pomocí velmi rychlého posuvu rychle projdete dlouhé dokumenty. Ergonomický tvar pro pravou ruku s integrovanými ovládacími prvky ovládanými palcem navíc znamená úplnou kontrolu.

Hlavní vlastnosti:

* Technologie Logitech® Darkfield Laser Tracking™ zajišťuje přesné ovládání kurzoru prakticky na každém povrchu, i na skleněných stolech (s minimální tloušťkou 4 mm), kde optické a standardní laserové myši nefungují.
* Nepatrný přijímač Logitech® Unifying zůstává v notebooku. Při pohybu není třeba přijímač odpojovat, takže si nemusíte dělat starosti s jeho poškozením či ztrátou. Ke stejnému přijímači můžete navíc snadno přidat kompatibilní bezdrátové myši a klávesnice.
* Flexibilní systém dobíjení používá kabel mikro-USB, který umožňuje dobít myš pomocí počítače nebo standardní síťové zásuvky, a to i během používání. Vždy budete mít energii potřebnou k dokončení práce.
* Funkce velmi rychlého posuvu vám umožní jediným otočením kolečka pro posuv se zanedbatelným třením rychle procházet dlouhými dokumenty a webovými stránkami.
* Díky ergonomickému tvaru pro pravou ruku spočívá vaše ruka v přirozeně vyvážené poloze a integrované ovládací prvky procházení webu, přepínámí aplikací a prohlížení fotografií jsou umístěny na dosah palce.

Obsah balení:

EAN: 5099206016101

Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v MALL.CZ

• - ERGONOMIE !!!
    • - prostřední tlačítko s možností vypnutí krokování !!!
    • - rychlost
    • - funguje na většině povrchů
    • - dá se vypnout
    • - nemá prostor k uložení přijímače
    • - nelze jednuduše vyměnit baterie
    • - vyšší cena (ale stojí za to!)

Koupil jsem v roce 2017 za 1600 Kč.

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

Padne do ruky, setrvačník funguje. :)

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

vše OK

• , zakoupeno v ELKRAM.cz

• Tuto myš používám v práci a nyní i doma a jsem s ní plně spokojený. Pěkně padne do ruky.

Vyšší cena, ale pro celodenní práci se vyplatí.

• Dobrá ergonomie
    • Ideálně zvolený způsob nabíjení
    • Pouze na 1 tužkovou nabíjecí baterii (nízká váha)
    • Přesná
    • Indikace stavu baterie
    • Nepoužitelné rolování do stran nakloněním
    • Nedlouhá výdrž na jedno nabití
    • Mazání nápisů

Z této myši mám rozporuplné pocity. Značku Logitech znám jako synonymum sice dražších výrobků, ale za své peníze zase dostanete výbornou kvalitu. A tím mne tato myš úplně nepřesvědčila, používám ji denně v práci.

Ergonomii nelze nic zásadního vytknout, váha myši se také drží na příjemně nízké hodnotě díky napájení pouze jedním AA článkem. To zase na druhou stranu znamená nižší výdrž, běžně pár dní používání. Díky dobře zvolenému nabíjení, kdy nabíjecí konektor zasunete tam, kde jiná myš má připojovací kabel, je používaní nabíjené myši stejné, jako byste měli kabelovou, takže kratší výdrž vůbec nevadí. To by byly plusy, ale pak přijdou věci, které mne zrovna netěší. Kolečko má sice možnost scrollování do 4 směrů, jenže směr do stran je u mé myši už od začátku téměř nepoužitelný, jde strašně ztuha, takže se nedá ovládat prstem, pomalu by si člověk musel pomoct druhou rukou, a při pohybu do strany se opírá o pravé tlačítko a tlačí jeho plast ke straně. Navíc kolečko je oplechované, a na jedné straně začalo bez okolků reznout, a to nemám nijak agresivní pot. A postupně mizí nápisy. Přitom mám doma starší myš z nižší kategorie (MX 518), tam stále všechno drží (včetně popisků) a funguje.

Přesnost myši je slušná, ale lesklý povrch ji také dokáže mást a přesnost jde do kopru. Přepínač na mechanické odblokování kolečka je celkem zajímavý, ale příliš to nepoužívám.

A proč tedy nedoporučuji? Myš rozhodně není špatná či nepoužitelná, ale reznutí komponentů, brzké ošoupávání a divný mechanický chod kolečka ve mne nebudí dojem výrobku za tyto peníze. Přitom model tohoto výrobce který mám už delší dobu a stál 1/3 ceny netrpí žádnými neduhy, je stále téměř jako nový a zatím nejeví známky, že by mělo něco odejít.

• tvar
    • ergonomie
    • velikost
    • double click
    • náhodné klikání při tržení kliku

Myš mám po několikáté, vždy nastal po několika měsících problém s klikáním. Pokud často využíváte dlouhý klik (drag), tak to opravdu irituje. Označování textu nebo přesouvání souborů a podobně pak nepřipadá v úvahu. Časté vybíjení je taky otravné, záleží i na kapacitě baterie.
    Jinak je myš pro mě ideální co se týče tvaru a ergonomie.

• ergonomie
    • funkce - mnoho tlačítek
    • funguje i na skle a lesklých površích

tuto myš už mám pěknou řádku let a stále funguje dobře. Padne skvěle do ruky, ideální na hry. Protože ji občas používám i k Macu, musím pochválit kompatibilitu s OS X - dokonce tlačítko pod palcem spouští Mission control. Dříve jsem si chválil i kolečko se setrvačníkem, ale poté co jsem si pořídil i Apple magic mouse, mi to začalo připadat jako směšný způsob skrolování:)

• , zakoupeno v Počítače na prajzské

• padne do ruky

doporučuji, ergonomická

• Přepínání kolečka
    • Výdrž na baterii 10 dní
    • Nepřesná, časko kurzor skáče

Za tu cenu je to katastrofa.

• , zakoupeno v EURONICS

• Myš padne do perfektně do ruky - pro mě jako grafického designéra důležité
    • skvělá je možnost vypnutí myši
    • nabíjení z počítače a při tom setále jede
    • přístupnost baterie
    • přepínání scrollovacího tlačítka
    • tlačítko zoom
    • kontrolka nabití
    • použitelnost na většině povrchů
    • perfektní a kvalitní zpracování
    • velikost - nemám ráda malé myši

Do této myši jsem investovala nemalý balík peněz a vyplatilo se, myš má doopravdy samé plusy. Pro člověka, který používá počítač rekreačně, nemá tato investice žádný význam, ale pro člověka, který buď na počítači pracuje, nebo hraje většinu dne, se koupě rozhodně vyplatí.