Mad Catz R.A.T. PRO S MCB4372200A6/04/1

• Velmi lehká
    • Padne do ruky opravdu každému díky nastavitelným částem
    • Dostačující DPI
    • Futuristický vzhled

Dlouho jsem vybíral nástupce své GX Gila, která taktéž spadala do kategorie dražších herních myší. I u ní jsem si tehdy říkal, že 1 300 Kč za myš je poměrně velká částka, ale nakonec sem nelitoval. Tentokráte se však částka dostala ke dvou tisícům a vážně jsem tedy zvažoval, zda myš bude za takovouto cenu výhodnou koupí. Po zhruba 14ti dnech jsem spokojen a přes tento snad jediný zápor v podobě zmíněné ceny jsem se dokázal přenést. Myš je krásně přesná, lehká a především vypadá parádně. Co se výdrže týče, těžko hodnotit, jelikož recenzí je pomálu. Nezbývá tedy než doufat, že v takovém stavu, jakém je teď, dlouho vydrží.

Typ zařízení
myši
Typ snímání
optické

herní myš optická, konektor USB, 50-5000dpi, senzor PixArt PMW3310, možnost nastavení dle velikosti dlaně, 8 programovatelných tlačítek, akcelerace až 30G, 1000Hz Ultrapolling, USB 2.0 se zlaceným konektorem

• 107. díl Videorecenze herní myši Mad Catz R.A.T. PRO S. Doufáme, že Vám videorecenze pomůže při výběru elektroniky. Pokud se Vám video líbilo bude supr, když nás budete odebírat :D

Zobrazit video recenzi

• Lehka,
    • Musel jsem odstranit tlacitko na jemne zamereni.

V celku velice povedena myska,mam ji na konzoli ps4,byla pred vanocema na alze za cca 900kc,tak jsem si ji koupil.Paradne se drzi,a i skvele vypada a strilecky se taky hrajou dobre.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Velmi lehká