Microsoft Ergonomic Mouse RJG-00006

Popis produktu

Parametry produktu

Typ zařízení
myši
Typ snímání
BlueTrack
Přenos signálu
kabelové
Počet tlačítek
5
Optické rozlišení
1000 dpi

Parametry produktu

Typ zařízení
myši
Typ snímání
BlueTrack
Přenos signálu
kabelové
Počet tlačítek
5
Optické rozlišení
1000 dpi

Popis produktu

Myš – Microsoft Ergonomic Mouse

Ergonomie, funkčnost a jednoduchý elegantní design – to je tato nenápadná myš Microsoft Ergonomic Mouse.

  • ergonomické tvarování
  • snímání pohybu BlueTrack
  • dvě programovatelná tlačítka

Kvalitní snímání pohybu

Precizní pohyb po pracovní ploše zajišťuje technologie Microsoft BlueTrack, kombinující v sobě výkonnost optiky a přesnost laseru, přičemž vyniká vyspělým snímáním pohybu na prakticky každém povrchu.

Uživatelsky přístupná

Jedná se o myš se základní sestavou tlačítek a kolečka nahoře, to vše doplněno o dvě další programovatelná tlačítka na boku myši. Programovatelná tlačítka se dokážou přizpůsobit činnostem, které provádíte nejčastěji a usnadní vám tak práci.

Ergonomicky tvarovaná

Tato myš je speciálně ergonomicky tvarovaná s výkrojem pro poležení palce ruky. Úhel a výška myši jsou zvoleny tak, aby zápěstí bylo v pohodlné poloze a co nejvíce se snížil tlak na oblast karpálních tunelů. Díky tomuto ergonomickému tvarování se snižuje únava ruky při celodenní práci s myší, a navíc odtud můžete palcem pohodlně ovládat dvě boční programovatelná tlačítka.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.