Port Designs Sedona 180722

Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka DATART.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 121 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Typ zařízení
Optické rozlišení
1600 dpi

bezvadná věc

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Tuto myš mám už ve třech exemplářích (doma, v práci). Funguje perfektně, padne do ruky, velmi dobrá cena.

Doporučuji!

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vyhovuje mi, mám ji v práci i doma, vyzkoušel jsem od více výrobců a tato mi sedí nejlépe

Typ zařízení
bezdrátové
Počet tlačítek
Optické rozlišení
1600 dpi

Sháníte spolehlivou PC myš? Pomocí PORT CONNECT Sedona, černá se stane vaše práce s PC mnohem jednodušší. Myš je bezdrátová, již vám tak nebude překážet kabel. Pro spojení s PC poslouží radiofrekvenční technologie s dosahem až 10 m. Tělo myši je speciálně navrženo pro leváky. Tělo modelu má speciální tvar pro praváky. Pohyb snímá rychlá a spolehlivá optická technologie, myš vás potěší maximální citlivostí 800 DPI. Využít můžete 3 tlačítka. Napájení zajišťuje AA baterie. Právě tento model je připraven zejména pro kanceláře, ale stačí i na hraní her. Podstatné vlastnosti PC myši PORT CONNECT Sedona, černá Bezdrátová myš zaručuje manipulaci bez zamotaných kabelů Optická funkce zaštiťuje plynulý chod myši Myš PORT je vhodná pro praváky a vhodná pro leváky Bezdrátové spojení je zajištěno radiofrekvenční technologií Citlivost myši PORT CONNECT Sedona, černá je nastavena na 800 DPI Využívá 3 praktická a odolná tlačítka Signál přijímače je celých 10 m K provozu je zapotřebí baterií AA Uvnitř balení naleznete...

bezvadná věc

Doporučuji!