SteelSeries Rival 600 62446

12000 dpi

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Výdrž
    • Odnímatelný kabel
    • Těžítka (upravitelná hmotnost)
    • RGB
    • Mechanické spínače (Výdrž až 5 Mil. Kliknutí)
    • Pro praváky (Pro leváky nevýhoda

S firmou Steelseries jsem nadmíru spokojen, užívám jejich Sluchátka a i starou myš jsem měl od nich, doporučuji rozhodně pro každého kdo se rozhoduje pro kvalitní myš která je v žádné situaci nezklame.
    Do budoucna se s výběrem dalších produktů nebudu rozhodovat dvakrát.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Hezky svítí, barvy jdou nastavit dle libosti

Kvalita senzorů je výborná, kvalita provedení ne. Po čtyřech měsících každodenního používání myši začalo vrzat kolečko a postraní úchyt v místě palce jeví značné opotřebení. Třetí tlačítko na palci je těžo dosažitelné tedy k ničemu.

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

kabelové
Počet tlačítek
Optické rozlišení
12000 dpi

SteelSeries Rival 600 SteelSeries Rival 600 je herní myš, která nabízí více než standardní herní myši. Pokud hledáte spolehlivé a přesné vybavení, bude pro vás myš Rival 600 tou nejlepší volbou! SteelSeries Rival 600 — „skvělá herní myš“ Herní myš SteelSeries byla navržena a vytvořena s ohledem na myšlení. o nejdivočejších a nejdynamičtějších akcích. Díky ní rychle dosáhnete svého cíle, porazíte soupeře a získáte přední pozice v žebříčku. Pokročilý systém duálních senzorů zajišťuje vysokou úroveň přesnosti a schopností. upravte vzdálenost zdvihu podle vlastních preferencí. Dokonalá přesnost sledování pohybu 1:1 a nastavení hmotnosti a vyvážení myši Rival 600 jsou jen součástí. její možnosti, že může rozhodovat o vašem vítězství. Navíc díky působivému a ergonomickému designu, za kterým se skrývá mnoho funkcí, je používání myši Rival 600 mimořádně pohodlné během dlouhých her. Myš SteelSeries Rival 600 je skutečným zvířetem v odvětví herních myší, a to není vše, co tento fascinující model počítačové myši nabízí. TrueMove3+ senzor, srdce herní myši SteelSeries. Pro perfektníłą a spolehlivouą presnostę Myš SteelSeries Rival 600 je vybavena duálním senzorovým systémem, senzorem TrueMove3+. Tato průlomová technologie zaručuje skutečné sledování pohybu s frekvencí 1:1. od 100 do 12 000 CPI. Každý pohyb myši, který uděláte, bude okamžitě vidět na obrazovce – žádné oacute;nońno a chyby ve čtení. Navíc po úpravě úrovně vzdálenosti zvednutí nebude senzor pro sledování vzdálenosti registrovat. vaše pohyby při zvedání a spouštění myši. Taková nastavení vám umožní bleskurychle ušetřit a dokonalou přesnost při každé dynamické akci. Highść můžete změnit citlivost DPI pomocí jednoho tlačítka na myši a jeho stisknutí nezpůsobí náhodné změny. Optický snímač TrueMove3+ z horní části – smysl – obnovení pozice na 1000 Hz vám umožní vychutnat si hry – na nejvyšší úrovni. Mimořádný design herní myši SteelSeries Rival 600 Rival 600 je průlomová herní myš s možností... nastavení hmotnosti. Sada je dodávána s osmi 4gramovými závažími, která lze stlačit a pomocí kterých můžete měnit a porovnávat váhu myší a vytvářet tak optimální herní podmínky. Boční panely myši jsou odnímatelné a přesně tam je umístěn prostor pro zátěž. Ergonomický design a silikonové strany zajišťují jistý úchop a plnou kontrolu nad myší. Díky technologii split-tigger jsou tlačítka myši Rival 600 přesná ve svém ovládání a nabízejí vysokou odolnostłość aż až 60 milionů kliknutí. Pokud vás zajímá, kolik Rival 600 váží, je podobná ostatním modelům herních myší, a to díky svým těžkým mopům. jsi tam? volně upravovatć. Moderní kryt je vybaven několika zónami RGB osvětlení. Toto řešení vám umožní upravit vzhled počítačové myši podle vašich preferencí. Navíc vám poskytne výhodu 7 programovatelných tlačítek. v mnoha soutěžích. Myš SteelSeries Rival 600 je k dispozici také jako bezdrátová herní myš. Bluetooth myš je vybavena spolehlivým duálním snímačem TrueMove3+ a nastavitelným závažím. Bezdrátová herní myš s optickým sledováním 1:1 nezpůsobuje žádné zpoždění. a poskytuje bleskurychlou reakci - na každý pohyb a možnost konfigurace nastavení - vzdálenost zdvihu. Bezdrátová myš Rival 600 (Rival 650) je tím nejlepším řešením pro milovníky her a profesionální hráče, kteří rádi hrají hry. gameć na bezdrátovém zařízení. SteelSeries GG, tedy nastavte si SteelSeries Rival 600 jak chcete! Díky SteelSeries GG můžete nastavení Rival 600 Wireless a drátové verze myši přizpůsobit dané hře. S łeasilyścią budete programovat tlačítka, nastavovat profily a měnit RGB osvětlení. Díky této aplikaci zesílíte konkrétní zvuky ve hře, např. krok bądź odhozený náklad. Můžete také synchronizovat osvětlení myši pro ostatní zařízení SteelSeries. S myší± Rival 600 rozšíří vaše schopnosti a zlepší vaši techniku. hry – budete rychlejší, přesnější a neporazitelnější. Typ senzoru: Optický; Pracovní dosah: 2 m; Profil myši: pravák; Počet tlačítek: 7; Rozhraní: USB; Typ myši: Kabelová; Barevný prvek: Černá; Hmotnost [g]: 128; Nastavení citlivosti: Hladké; Podsvícení: RGB ;Délka kabelu: 2 m;Opletený kabel: Ano;Výška [mm]: 43;Vyhrazený software: Ne;Délka [mm]: 131;Šířka [mm]: 69;Model snímače: TrueMove3+ Dual Sensor System;Pozice obnovovací frekvence : 1000 Hz; Citlivost: 12000 DPI

• - výhodné
    • - dobrý software
    • - duální senzor
    • - značkové
    • - umístění bočních tlačítek: ne vždy pod prstem
    • - opotřebení: gumová podložka na boku se začne odlepovat po 2-4 týdnech, a pokud ji nalepíte, žádný z obchodů ji nevezme zpět, pokud se odlepí později.
    • - je to spousta běhání do obchodu, aby mi ho vyměnili, protože když ho slepím, můžu papír z garis vyhodit.

Moje stará myš se vzdala po více než 8 letech a chtěla jsem ji obnovit, myslela jsem, že jsem se rozhodla správně, protože myš je pohodlná, software je dobrý, ale kvalita myši je jako pytel ...., ale je to drahé...

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Vysoce kvalitní, plně programovatelné RGB.
    • Odolné, snadno se čistí. Zátěže jsou nastavitelné. Programovatelná boční tlačítka.
    • Přesná e-sportovní myš.
    • Po půl roce/ 1 roce musíte gumovou podložku pod palcem přilepit zpět, ale poté už to není problém.
    • Váleček se rychle zašpiní díky hlubokým drážkám.

Herní kvalita myši: perfektní! Po dvou letech hraní FPS her je stále stejně citlivá jako nová. Má tlačítko pro volbu DPI (myslím, že víc nepotřebuji), které mi při používání nepřekáží. Osvětlení. Samostatně lze naprogramovat také rolovací kolečko, dva boční světelné pruhy a logo Steelseries. Světelné proužky po stranách jsou všechny 3-3 LED diody , takže můžete barvy i míchat , což se mi na konkrétním obrázku osvědčilo. Uchopení, vzhled. Tři programovatelná tlačítka na levé straně nepřekážejí, ani nejsou příliš daleko, aby bylo jejich používání nepohodlné. Tato tlačítka používám pravidelně. Na obou stranách jsou gumové podložky, které opravdu napomáhají dobrému úchopu , nicméně cenou za to je, že po velkém množství skinů podložka pod palcem sklouzne , po několika měsících odpadne. POTOM! To lze opravit jednoduchým plácnutím asi navždy, pokud jej přilepíte zpět pomocí superlepidla. Tuto malou gumovou podložku jsem musel lepit jednou za 2 roky a od té doby se nepohnula ani o milimetr. Kluzné podložky na dně jsou skvělé , nikdy jsem je nemusel čistit ani vyměňovat . Od té doby, co ji používám, se obecně nevyskytly žádné funkční problémy. Myš se snadno zašpiní, říkám, že ji používám ~8 hodin denně, takže se není čemu divit. Na válečku a dlaních se hromadí nečistoty, které se kromě válečku snadno čistí. Další poznámka: Kabel je odnímatelný na základně myši (připojuje se k myši pomocí micro usb). To se může hodit, pokud jej chcete rychle odpojit a hodit do tašky nebo jej odpojit kvůli čištění. Hmotnost myši je nastavitelná. Dodává se s kompaktní sadou závaží, která umožňuje umístit závaží velikosti hrášku do úložného prostoru pod boční rukojetí myši. Tímto způsobem můžete nastavit nejen hmotnost, ale také vyvážení. (Nepoužívám k tomu +závaží, používám nejlehčí sadu. ) Vzhledem k tomu, že můžete sundat boční prvky úchopu (které se mimochodem magneticky zacvaknou na místo 200 IQ kdo to vymyslel) , je snadné vyčistit i myš a boční tlačítka. Shrnutí: Výborná, kvalitní. Pokud se to někdy rozbije, určitě si to koupím znovu.

• , převzato z Heureka.sk
    • Super pasuje do ruky
    • Nastaviteľné RGB osvetlenie
    • Top produkt od SteelSeries

Zatiaľ najlepšia myš čo som kedy mal, naozaj je navrhnutá do rúk. Milión variantov na RGB a efekty. Software na myš nemusíte sťahovať lebo ju samá myš obsahuje ak ju napojíte do PC. Super vec že sa dá nastaviť hmotnosť za to je veľké +. Dizajn je krásny a kvalita materiálu je matný. Za tie peniaze to odporúčam.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Vše je v pořádku, kromě pravého tlačítka celza
      • 1. po 5 měsících to začalo ... tlačítko celzo na pravé straně... pokud ho stisknete náhle, dostanete dvojitý pocit... bez ohledu na to, jak silně ho stisknete. dolů a když pohnete prstem jen o kousek doprava, necítíte to hned nebo se to zase zdvojnásobí... ve hře Call of Duty je to dost matoucí...

Velmi pěkné, samotná myš je velmi pěkná

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Výdrž
      • Odnímatelný kabel
      • Těžítka (upravitelná hmotnost)
      • RGB
      • Mechanické spínače (Výdrž až 5 Mil. Kliknutí)
      • Pro praváky (Pro leváky nevýhoda

Do budoucna se s výběrem dalších produktů nebudu rozhodovat dvakrát.

• -Vážení
      • - Přesné
      • - pohodlné i pro malé ruce
      • - Tenká/malá boční tlačítka - velikost bočních tlačítek byla pro mě také důležitá, protože jsem měl tendenci omylem stisknout jedno z nich palcem, což je v online hře otázka života a smrti.
      • Myš by mohla být vyšší/tlustší.

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl, že tato myš je pro mě nejlepší.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

S výrobkem jsem spokojená, dostala jsem to, co jsem očekávala.

• pohodlné, praktické, zatížené
      • více nastavitelných možností DPI

Černý pátek, Myši roku 2018

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Pro mě zatím nejlepší myš
      • Dobrý design
      • Drátové připojení
      • Také se mi uvolnilo boční gumové těsnění, ale dobře to vyřešilo superlepidlo a od té doby je stabilní, takže není třeba ho garážovat.
      • Trochu drahý, ale pro mě stojí za každou korunu za perfektní přilnavost.

Fantastická myš s velmi přesným snímačem, skvělá pro střední/velké dlaně, i když je to individuální. Dobře konfigurovatelné.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Hezky svítí, barvy jdou nastavit dle libosti