Trust Ziva Gaming Mouse 21512

Provedení: drátové Rozhraní: USB 2.0 Technologie: Optická Typ použití: herní Barva: černá Typ napájení: kabel Vertikální: NE Podsvícení: ANO Maximální rozlišení (DPI): 2000...
Garantovaný nákup z kak.cz

• a každodenní použití.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Za tu cenu, fakt super

• , zakoupeno v GIGACOMPUTER

• příjemná do ruky i pro leváka
    • přesné ovládání

• Velikost: standardní
  • Tlačítko pro změnu dpi: ANO
  • Tichá tlačítka: NE
  • Provedení výrobku: černá barva

Drátová myš Trust Ziva byla stvořena pro to nejnáročnější hraní. Tato optická herní myš s rozlišením až 2000 DPI má totiž ergonomickou konstrukci. Citlivá tlačítka jsou speciálně optimalizována i pro uživatele, kteří myš drží především konečky prstů. Nstavitelné LED podsvícení dokonale doplní herní design.

Vlastnosti:

• 6 citlivých tlačítek
  • Tlačítko pro výběr rychlosti (800/1200/1600/2000 DPI)
  • Nastavitelné „dýchající“ podsvícení LED

• , zakoupeno v POČÍTÁRNA.CZ

• Pohodlná myš pro hraní her
    • a každodenní použití.
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Zatím to funguje dobře. Celkově si myslím, že je to dobrý produkt.
    • Mohla by být o něco širší, ale to záleží na vaší dlani. Drát mi připadá trochu tenký, ale uvidíme, jak bude odolný.

Funguje to dobře. Nahradil génia podobné kategorie, který byl po dvou letech zničený, věřím, že vydrží déle.

• -pohodlné
    • -levné (bohužel tomu odpovídá i kvalita)
    • -přesně
    • -relativně tiché kliknutí
    • - váleček přestal fungovat po 1 měsíci
    • -snadno a rychle se zašpiní
    • -umístění bočních tlačítek není výhodné

Myš jsem nutně potřeboval pro práci a další úkoly. Myslel jsem, že tato malá myš bude stačit. Rolovací kolečko na mé předchozí myši odešlo po šesti měsících, takže jsem si byl jistý, že to zvládnu lépe... myš je poměrně pohodlná. Díky bohu sbírá prach a špínu způsobem, na který je radost pohledět (i když je prostředí čisté) a nejlepší ze všeho je, že po náročném 1 měsíci váleček zemřel! Mám váleček bez funkce, kterým mohu stále klikat, ale nemohu používat hlavní funkci.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Za tu cenu, fakt super

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je velmi lehký, velmi pohodlný pro mé velké ruce. Snadné ovládání. Ne příliš okázalé. FINE!!!!
    • Možná jsem měl chybu 1 ku milionu, ale moje předchozí identická myš se "zbláznila". Mohl bych ho opravou oživit. To vám napoví, že výrobci vůbec nezáleží na kvalitě.

Jednu z těchto myší už mám, ale nedávno se mi pokazilo pájení (špatná montáž). Všechny spoje byly připájeny. Myš se mi líbí, tak jsem si koupil další jako náhradní.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Platil 1 rok. Tehdy jsem nechápal všechny negativní recenze. Nyní je však vše jasné. Tato myš je skandálně špatná! A to nejsem vybíravý uživatel. Myši jsem měl mizerné asi celý život. Za jeden rok jsem opotřeboval své pantofle(! ). Od té doby je lepkavý, ne kluzký : D. Povlak na drátu ztvrdl. Tak zbytečné. Škoda, protože jsem s ním byl naprosto spokojený, když byl nový.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je levný, a přesto má dobrý poměr cena/výkon a je poměrně odolný. Používám ho už asi šest měsíců a nezaznamenal jsem žádné problémy s válečkem. Za tu cenu mě překvapila vestavěná LED dioda a přesnost myši (no, ne tak přesná, ale za tu cenu).
    • Jednou jsem asi silně zatlačil na boční tlačítka a ta se zabořila do myši. Od té doby jsou tato tlačítka nepoužitelná. Celá myš je plastová, ale za tyto peníze nemůžete očekávat víc.

Ano, vím, že tato myš není příliš dobrá, ale za tu cenu je.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Nestojí to ani za zlámanou grešli, po pár měsících váleček odskočil, když jsem ho sjel dolů, odskočil zpátky atd. Je to levné, ale měli byste se tomu vyhnout z velké dálky, protože vás to znervózňuje. Od 3, 5-4 tisíc můžete získat spoustu dobrých myší, stojí za to peníze, např. Gigabyte GM-M6800.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • nekvalitní materiál, váleček vydržel půl roku.

Vhodné pro dočasné použití.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Padne vám do ruky, takže je pohodlný.
      • Nastavitelné osvětlení
      • Dobrý poměr ceny a kvality
      • Dobrá šňůra
      • Zatím jsem nezažil

Koupil jsem si ho asi před půl rokem, používám ho hodinu až dvě denně, kvůli tomu jsem si ho koupil.