Yenkee Phoenix YMS 2020

• -vypínač
    • -"kapsa" na BT
    • -vyšší cena
    • -cvaká hlasitě - tedy spíš standardně

Po roce každodenního užívání (CAD+kancelářské programy) jsem s ní spokojen, jediné co mi trochu vadí je hlasitost tlačítek. V kanceláři bez problému, ale někdy s počítačem uspávám děti a na to se moc nehodí...

• , zakoupeno v tipa.eu

• Dobrá kvalita, velká spokojenost.
    • O ničem zatím nevím.

Moc nevyužiji škálu rozlišení, ale to je můj problém. Na kvalitě výrobku to nic neumenšuje. Doporučuji.

• , zakoupeno v Elektrochram

• Kvalitní myš v této cenové relaci.
    • ---

Dlouho jsem vybíral spolehlivou myš, až jsem vybral tuto.
    Myslím, že jsem udělal dobře.

Typ zařízení
bezdrátové

Bezdrátová myš Phoenix YMS 2020

- Programovací tlačítka
- Extra dlouhá životnost baterií
- Ergonomický tvar a jedinečný vzhled

Stylová a ergonomická myš Phoenix je vybavena novou energeticky úspornou technologií pro životnost baterie více než 36 měsíců.
Pomocí programu "Yenkee Mouse Software" lze ovládání a citlivost přizpůsobit přesně podle individuálních potřeb.
Optické snímání s vysokým rozlišením (1000-1500-2000 dpi) umožňuje citlivé a plynulé ovládání kurzoru, přesné snímání pohybu a snadný výběr textu.
Hmotnost myši lze upravit v závislosti na počtu baterií (1x nebo 2x AA baterie).
Myš byla testována na více než 3 miliony kliknutí.
Možnost ovládání pravou i levou rukou.

Systémové požadavky:
Windows 2000 / XP / Vista / 7 nebo vyšší / Mac OS 10.00 nebo vyšší / Android 3.1 nebo vyšší
USB port (K jednomu nano USB přijímači lze připojit až 5 dalších zařízení najednou)

• , zakoupeno v Digiboss

• -vyšší cena
    • -cvaká hlasitě - tedy spíš standardně

• po roce už nic pro
    • poměr cena/kvalita

Tento model bezdrátově k notebooku a to důležité levé tlačítko přeskakuje a samo od sebe dělá mnohdy dvojklik nebo neodešle impulz. Myš je na hraní nepoužitelná a na práci velmi opatrně a kontrolovat její práci . Za ten rok se rozhodila do té míry že je špatná na cokoli.

• , zakoupeno v tipa.eu

• Dobrá kvalita, velká spokojenost.
    • O ničem zatím nevím.

• kvalita zpracování
    • HW přepínač on/off, myš se i bez něj při nečinnsti vypíná a tím prodlužuje výdrž
    • funguje na 2, nebo i 1 baterii AA, tím se dá přizpůsobit váha
    • místo pro nano přijímač v těle myši
    • nikde nesvítí, ani zespodu
    • hladké boky

myš pro střední až větší ruku

• , zakoupeno v Elektrochram

• Kvalitní myš v této cenové relaci.
    • ---

Dlouho jsem vybíral spolehlivou myš, až jsem vybral tuto.
    Myslím, že jsem udělal dobře.

• dobře padne do ruky
    • skvělaá ergonomie
    • rozměry 120 x 75 x 40 mm
    • programovatelné tlačítka
    • možnost napajení 1 nebo dvěma AA bateriemi
    • baterie v balení
    • kvalitní zpracování
    • volitelné DPI mezi 1000/1500/2000

dlouho jsem hledal nakou bezdratovku která by nebyla malá a která vydrži dlouho na baterii, tajta předčila mé očekávání. Mohu jen doporučit

Je těžká,jinak OK

• Kvalitní provedení, dobře sedí v ruce, přesná a hezká 